Понеділок, 10.12.2018, 20:15
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Режим роботи школи
Заклад працює 5 днів на тиждень. ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ Вихідні: субота , неділя. 1,2,3,5,6,7,8 класи навчаються в першу зміну. 4 клас - в другу зміну. Розклад дзвінків: 1. 8:30 -9:10 2. 9:20 -10:00 3. 10:10-10:50 4. 11:20-12:00 5. 12:10-12:50 6. 13:00-13:40 7. 13:50-14:30
Контакти
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні сайти
http://makarivskij-rmk4.webnode.com.ua/ http://makariv-rmk.at.ua/ http://www.makarivskyi-rvo.edukit.kiev.ua http://mon.gov.ua/ http://kyiv-obl.gov.ua/ http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/ http://testportal.gov.ua/ http://kievtest.org.ua/ http://kristti.com.ua/ http://www.pedpresa.com/
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 41

Орден Червоної Зірки

Швед Петро Аврамович

 Новицький Микола Маркович

Харченко Іван Маркович

                             Орден слави II і III ступеня

 Каїмець Іван Степанович

                             Орден слави III ступеня

Каїмець Іван Степанович Козієнко

Костянтин Федотович

                             Орден Вітчизняної війни І ступеня

Воронович Микола Микитович

Дюденко Сергій Романович

 Коваль Іван Маркович

Мірошниченко Яків Тимофійович

Самійленко Прокіп Васильович

 Швед Петро Аврамович Шканденко

Семен Григорович Шульженко

Григорій Лукич Харченко Іван Федорович

                             Орден Вітчизняної війни II ступеня

Войтенко Петро Максимович

Вороневич Іван Степанович

Воробей Петро Степанович

Гончаренко Микола Романович

Дюденко Дмитро Миколайович

Іванченко Степан Нестерович

Іванченко Андрій Григорович

Коваль Іван Петрович

Куштенко Андрій Федорович

Козієнко Костянтин Федотович

Каїмець Григорій Опанасович

Кобзаренко Роман Ничипорович

Кордюк Юрій Костянтинович

Луценко Георгій Семенович

Луценко Григорій Пилипович

Луценко Костянтин Пилипович

Луценко Єфросинія Яківна

Логвиненко Марко Андрійович

Логвиненко Григорій

Онопрійович Луценко

Марія Григорівна Мороз Костянтин Семенович Назаренко Ольга Михайлівна Орлівський Михайло Макарович Пархоменко Макар Олексійович Ступак Микола Сергійович Скопненко Петро Порфирович

                             Герої Радянського Союзу Макарівщини

1. Кучеренко Іван Хомич (Новосілки)

2. Новиков Микола Петрович (Гавронщина)

3. Петриченко Андрій Архипович (Андріївка)

4. Попович Володимир Трохимович (Соснівка)

Про них написано у книзі «Боевые звёзды киевлян».

Дюденко Михайло Сергійович, кавалер трьох орденів Слави,

в роки Великої Вітчизняної війни був у полковій розвідці при штабі Ленінградського фронту, де очолив розвідувальну

групу з восьми чоловік.