Понеділок, 10.12.2018, 20:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Режим роботи школи
Заклад працює 5 днів на тиждень. ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ Вихідні: субота , неділя. 1,2,3,5,6,7,8 класи навчаються в першу зміну. 4 клас - в другу зміну. Розклад дзвінків: 1. 8:30 -9:10 2. 9:20 -10:00 3. 10:10-10:50 4. 11:20-12:00 5. 12:10-12:50 6. 13:00-13:40 7. 13:50-14:30
Контакти
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні сайти
http://makarivskij-rmk4.webnode.com.ua/ http://makariv-rmk.at.ua/ http://www.makarivskyi-rvo.edukit.kiev.ua http://mon.gov.ua/ http://kyiv-obl.gov.ua/ http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/ http://testportal.gov.ua/ http://kievtest.org.ua/ http://kristti.com.ua/ http://www.pedpresa.com/
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 41

Войтенко Галина

Войтенко Іван

Войтенко Фрося

Войтенко Яків

Вороневич Григор Захарович

Вороневич Марія Захарівна

Вороневич Павло Захарович

Вороневич Степан

Дюденко Домаха

Дюденко Макар

Дюденко Марія

Дюденко Софія Назарівна

Іванченко Григорій Якович

Іванченко Іван Артемович

Іванченко Іван Гнатович

Іванченко Іван Петрович

Іванченко Степан Артемович

Іванченко Федоська

Кобзаренко Марія Сергіївна

Кобзаренко Микола Сергійович

Кобзаренко Ольга Сергіївна

Кобзаренко Палажка

Кобзаренко Параска Йосипівна

Кобзаренко Сергій

Логвиненко Віра Марківна

Логвиненко Єфросинія

Логвиненко Іван Олексійович

Логвиненко Лідія Марківна

Логвиненко Марко Олексійович

Логвиненко Фрося Марківна

Логвиненко Ярина

Луценко Марія Матвіївна

Луценко Наталка Василівна

Луценко Петро Матвійович

Луценко Пріська Іванівна

Марисенко Йосип Терешкович

Марисенко Федора

Миколенко Нестор Дмитрович

Миколенко Степан Несторович

Назаренко Іван , жінка і син

Омельянович Віра Прокопівна

Омельянович Люба Прокопівна

Омельянович Микола Прокопович

Омельянович Надія Прокопівна

Омельянович Ольга Прокопівна

Омельянович Прокіп

Омельянович Прокіп

Омельянович Трохим

Пархоменко Ганна і вся сім'я

Сисенко Іван Тодосійович

Сисенко Лука

Сисенко Михайло Іванович

Сисенко Надія Іванівна

Сисенко Ольга Іванівна

Сисенко Ольга Тодосіївна

Солодка Антоніна Йосипівна

Солодкий Йосип Олександрович

Харченко Кость Левкович

Харченко Мотря Левківна

Харченко Федір Левкович

Цукренко Марія Микитівна

Цукренко Микита Онисимович

Цукренко Павло Микитович

Цукренко Павло Онисимович

Черняхівська Галина Іванівна

Черняхівська Ліза

Черняхівська Фрося

Черняхівський Антін

Швед Ганна Матвіївна

Швед Іван

Швед Микола

Швед Олександра

Швед Опанас

Швед Семен

Швед Христя Дмитрівна

Шульженко Андрій

Шульженко Іван Іванович

Шульженко Люба

Шульженко Олександр Григорович

Щуренко Михайло

Логвиненко Федір